Stěhování domácností

Sháníte firmu na stěhování vaší domácnosti? Jste na správném místě. Od roku 1995 se zabýváme stěhováním po celém území Brna a okolí a rádi vás přesvědčíme, že jsme správnou volbou i pro vaše stěhování.

Balení stěhovaných předmětů
Může se vám hodit možnost nechat si své věci profesionálně zabalit od zkušených odborníků. Díky tomu víte, že je váš majetek na 100 %.
Návštěva technika zdarma
Vždy je lepší, když vás před stěhováním navštíví náš technik. Poradí vám, jak při stěhování postupovat, jak dlouho bude celé stěhování trvat a navrhne vhodný počet obalového materiálu.
Montáž a demontáž nábytku
Vždy je lepší, když vás před stěhováním navštíví nás technik. Poradí vám jak při stěhování postupovat, jak dlouho bude celé stěhování trvat a spočítá přesný počet obalového materiálu.
Krabice na stěhování zdarma
Obalový materiál přivezeme pár dní před stěhováním. Díky tomu vám ušetříme spoustu času a starostí v den stěhování.
Ekologická likvidace odpadu
Vždy je lepší, když vás před stěhováním navštíví nás technik. Poradí vám jak při stěhování postupovat, jak dlouho bude celé stěhování trvat a spočítá přesný počet obalového materiálu.
Pojištění stěhovaných předmětů
Vždy je lepší, když vás před stěhováním navštíví nás technik. Poradí vám jak při stěhování postupovat, jak dlouho bude celé stěhování trvat a spočítá přesný počet obalového materiálu.

Recenze

Je pro nástroje velmi důležité, co si o našem stěhování myslí zákazníci. I vám to může pomoci ve výběru správné stěhovací firmy. Prohlédněte si recenze od našich zákazníků a třeba to budete právě vy, kdo nám přidá další skvělé hodnocení.

Szybki rozładunek. Spoko pracownicy. Brak możliwości zrobienia przerwy 9 lub 11 godzin.
Tomasz Cisowki
Tomasz Cisowki
26. Listopad, 2022.
Dobrý den vážený pane Svobodo, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za vynikající služby při přepravě zboží. Vaši zaměstnanci Marek Sutera s kolegou jsou nejen velmi šikovní, ale i slušní a ochotni (což už se dnes tolik nevidi). J. Hladík
Jiří Hladik
Jiří Hladik
4. Listopad, 2022.
Společnost HrubýMOVING nás stěhovala za posledních 20 let již mnohokrát (snad 10x), velké i malé prostory, soukromé i firemní, vše vždy probíhalo hladce. Dokonce i když jsem měla zlomenou nohu a nemohla balit, poslali mi zaměstnance, které jsem jen dirigovala a balení obstarali oni. Mám ráda jejich bedny na ramínka a vůbec veškerý dodaný či půjčený obalový materiál, různé typy krabic, pak je to hračka, jsem ráda, že si některé mohu koupit (když nepřijde nábytek a člověk zůstane bydlet v krabicích). Známí říkají, že neznají nikoho, kdo se stěhuje tak rychle a hladce jako my, ve velkém za tím stojí právě HrubýMOVING. Zaměstnanci jsou empatičtí, milí, trpěliví, vědí, že vy jste ten, kdo se stěhuje a nedělá to denně, jako oni, vědí, že toto je jejich práce, jsou na to vybaveni a připraveni (v tom se mi líbí správný přístup zaměstnavatele) a takovou složitost, jako stěhování, vám maximálně možným způsobem usnadní, k čemuž jejich dobrá nálada pomáhá. Takové služby vždy rádi zaplatíme. přejeme vám, ať se vám daří, se stěhováním jsme určitě ještě neskončili! 🙂
Jana Herrmannová
Jana Herrmannová
18. Říjen, 2022.
Skvělá profesionální práce. Rychlé jednání.
Karel Chalupa
Karel Chalupa
6. Říjen, 2022.
We used Hruby to ship 10m3 of belongings from Prague to the UK. The whole service was really professional, from packing to storage to delivery. The guys that arrived to pack our stuff were friendly and professional, everything was itemised and barcoded. Vojtech Vesely was always quick to respond to any questions we had and provided really good customer service. Due to UK customs delays, they had to unexpectedly store our stuff for about a month, this was no problem for them and was included in the original price. All our stuff arrived safely, I was not able to be there in person at delivery, so my elderly mother had to supervise the unpacking and she said the guys were great. Highly recommended!
Daniel Ingham
Daniel Ingham
19. Září, 2022.

Jak na to?

Po vyplnění nezávazného poptávkového formuláře vás bude kontaktovat jeden z našich obchodních zástupců a nabídne vám řešení vašeho stěhování.

Přečtěte si více rad a tipů, jak postupovat pro dosažení dokonalého stěhování.

Obalový materiál

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru stěhování přesně víme, co je zapotřebí pro zajištění perfektního stěhování. Obalový materiál, tedy krabice na stěhování, bublinové fólie, fixační fólie, lišící pásky… toto je jen krátký výčet všech produktů, které používáme k bezpečnému transportu vašeho majetku.

Naší prioritou je spokojenost zákazníků a aby celé stěhování proběhlo dle vašich představ. Necháváme si vyrábět vlastní obalové materiály, které jsou určeny přímo pro stěhování. Kvalita je ověřena tisíci zrealizovanými zakázkami.

Krabice Standard
Ideální pro balení oblečení, kuchyňského vybavení či dokumentů
60 x 31 x 33 cm
Krabice Maxi
Vhodná pro objemné předměty, oblečení či různé dekorace
64 x 49 x 49 cm
Krabice Šatní
Přizpůsobená pro zabalení oblečení na šatních ramínkách
54.5 x 50 x 103.5 cm
Krabice Knižní
Pro knihy či menší předměty
36 x 30 x 33 cm
Bublinová fólie
Ochrana křehkých věcí nebo nábytku
100 bm x 100 cm

Fixační fólie
120 bm x 30 cm

Lepicí páska
4,8 cm x 66 bm

Vozový park

Moderní vozový park je jednou z mnoha předností, kterou vám naše firma nabízí. Díky novým vozidlům šetříme nejen životní prostředí, ale také náklady na stěhování. Od malých dodávek přes středně velká stěhovací vozidla až po flotilu kamionů – všechna tato vozidla jsou neustále v pohybu po celé Evropě a jsou vám plně k dispozici. 

Potrpíme si na bezpečnost při přepravě stěhovaných předmětů. Všechna stěhovací vozidla speciálně upravena právě účely stěhování.

Mercedes Sprinter
Objem ložné plochy: 11 m3
Užitková hmotnost: 1.1 t
Ložná plocha: 3.3 x 1.75 x 1.9 m
Mercedes Sprinter
Objem ložné plochy: 14 m3
Užitková hmotnost: 920 kg
Ložná plocha: 4.2 x 1.75 x 1.9 m
Mercedes Sprinter
Objem ložné plochy: 14 m3
Užitková hmotnost: 920 kg
Ložná plocha: 4.2 x 1.75 x 1.9 m
Mercedes Atego
Objem ložné plochy: 30 m3
Užitková hmotnost: 5.6 t
Ložná plocha: 5.7 x 2.2 x 2.35 m

Mercedes Atego
Objem ložné plochy: 48 m3
Užitková hmotnost: 5.5 t
Ložná plocha: 7.75 x 2.5 x 2.5 m

MAN TGX 26.440
Objem ložné plochy: 97 m3
Užitková hmotnost: 20 t
Ložná plocha: 15.5 x 2.5 x 2.5 m

Proč právě my?

Největší stěhovací firma v ČR
Každá zakázka má svého koordinátora
Kvalitní stěhování za fér ceny
Získáte přístup do naší klientské zóny plné užitečných rad a potřebných dokumentů
Krabice na stěhování zdarma
Nejmodernější vozový park v ČR
Kontaktujte nás a o vše ostatní se postaráme my